Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.

Ilmus Tööelu ajakirja sügisnumber

29.08.2023 | 15:49

Tööinspektsiooni ajakirja Tööelu sügisnumbrist saab lugeda, mis on kutsevähk ja kuidas käib kutsehaiguste keeruline diagnostika. Juttu tuleb sellest, kuidas hoida töötajate tervist ja kaasata erivajadusega töötajaid ning räägime naisjuhiga, mis tunne on olla juht traditsiooniliselt meestekeskses sektoris.

Kaanelugu on seekord Larissa Šabunovast, kes alustas oma karjääri assistendina ning kasvas rahvusvahelise metallitööstuskontserni Fortaco Estonia haru tegevjuhiks. Lähemalt saab tuttavaks ka sel aastal Tööinspektsiooni peadirektorina tööd alustanud Kaire Saarepiga, kes räägib avameelselt oma elu katsumustest, saavutustest ja teekonnast peadirektoriks. Oma tööelu seitset hetke jagab Tiina-Mall Kreem, kes tegi oma tööelus pöörde ning läks kooli õpetajaks.

Ajakirjast saab lugeda, kuidas arvestada aktiivsus-tähelepanuhäire (ATH) või autismispektrihäiretega (ASH) töötajate eripäradega, et luua sobilik töökeskkond, mis loob lisandväärtust nii tööandjale kui ka töötajale. Küsimus-vastus rubriik annab sel korral vastuse küsimusele, kes vastutab tööriiete hankimise ja korrashoiu eest. Lisaks saab ajakirjast teada, kuidas olla hooliv tööandja juba värbamisprotsessis, kohelda kõiki võrdselt ja kuidas toetada erivajadusega kolleegi.

Nendest ja paljudest muudest teemadest saab pikemalt lugeda Tööelu ajakirjast. Tasuta ajakirja saab lugeda SIIT ja tellida SIIT.

Tööelu ajakirja rahastatakse Euroopa Liidu Sotsiaalfondi TAT ,,Tervist hoidev töökeskkond ja võrdsed võimalused igale tööelus osalejale 2021-2023“ vahenditest. Ajakiri ilmub alates 2015. aastast.

Tööinspektsiooni uudised

Uudiste toimetus