Tööinspektsioon korraldab augustis töökiusamisteemalisi seminare

22.07.2015 | 16:44

Uudis
    • Jaga
Tööinspektsioon koostöös Euroopa Tööohutuse ja Töötervishoiu Agentuuri (EU-OSHA) Eesti koordinatsioonikeskusega korraldab augustis Tartus, Pärnus ja Jõhvis seminare teemal „Töökiusamine“. Seminarid on mõeldud töökeskkonnaspetsialistidele ja teistele töötervishoiu huvilistele ning need on kõigile osalejatele tasuta (NB! Kohtade arv on piiratud). Üritused on osa EU-OSHA tervislike töökohtade kampaaniast „Vähem stressi“.
 
Seminare viib läbi tunnustatud konsultant Merle Tambur, kes 2015 aastal kaitses doktoritöö teemal „Töökiusamine Eesti organisatsioonides: levik ja põhjused“. Seminaridel käsitletakse töökiusamise olemust, probleemi ulatust, tekkepõhjuseid, tagajärgi ja ennetamise võimalusi. Seminari eesmärgiks on selgitada osalejatele, et mida töökiusamine tähendab ja kuidas seda ära tunda.  Seminari lõpptulemusena võiks osalejatel olla teadmine, et mida saab nii tööandja kui töötaja ära teha selleks, et töökohal ei esineks töökiusamist ja kui esineb, siis kuidas probleemi lahendada.
 
Registreerimine Tartu seminarile 18. augustil

Registreerimine Pärnu seminarile 19. augustil

Registreerimine Jõhvi seminarile 21. augustil Kes on end juba registreerinud, kuid siiski ei saa tulla, siis palun sellest teada anda aadressil [email protected]
 
Kampaania kohta leiab rohkem infot Tööelu portaalist http://www.healthy-workplaces.eu/et