Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.

Oktoobris keskendutakse tänavate ja haljasalade korrashoiu eest hoolitsevate töötajate ohutusele

01.10.2018 | 09:08

Uudis

Tööinspektsioon viib läbi oktoobrikuu jooksul sihtkontrolli, mille käigus keskendub tänavate ja haljasalade korrashoiu eest hoolitsevate töötajate ohutusele. Kontrolli eesmärk on aidata luua turvalisi ja tervist säästvaid töötingimusi töötajatele, kes kasutavad oma töös elektrilisi või bensiinimootoriga seadmeid.

Seadmete kasutamine küll lihtsustab töötegemist, kuid ignoreerides ohutusjuhiseid võivad põhjustada tööõnnetusi või avaldada negatiivset mõju töötajate tervisele. Seetõttu pöörame sihtkontrolli raames erilist tähelepanu lehepuhuriga töötajate isikukaitsevahendite kasutamisele.

Meie ühine eesmärk on muuta töökeskkond paremaks ja tervisesõbralikumaks. Palume suhtuda tööinspektorite tähelepanekutesse ning soovitustesse tõsiselt, sest iga soovitus saab tehtud eesmärgiga parendada töötingimusi ja tõsta ohutuskultuuri. Abistavaid soovitusi sellise töö tegemiseks on võimalik leida portaalist Tööelu 

Sihtkontroll toimub üle Eesti ning kontrollkülastused toimuvad ette teatamata. Sihtkontrolli tulemusi avaldame novembrikuu jooksul.