Sa oled siin

Veateade

  • Warning: mt_rand(): max(-1) is smaller than min(0) in Database::parseConnectionInfo() (line 1585 of /var/virtual/ti.ee/includes/database/database.inc).
  • Notice: Undefined offset: 0 in Database::parseConnectionInfo() (line 1585 of /var/virtual/ti.ee/includes/database/database.inc).

Tööinspektsiooni teavitamine

Taotlused, teatised ja avaldused palume esitada Tööinspektsioonile e-posti teel (digiallkirjastatult), posti teel, vastuvõtul või jätta kinnises ümbrikus Tööinspektsiooni postkasti.

 

Raske või surmaga lõppenud tööõnnetus

Raskest või surmaga lõppenud tööõnnetusest peab tööandja viivitamatult teatama Tööinspektsiooni.

Tööandja on kohustatud uurima kõiki tööõnnetusi, kui tööõnnetuse tagajärg on ajutine töövõimetus, raske kehavigastus või surm koostama 10 tööpäeva jooksul tööõnnetuse raporti ja esitama 3 tööpäeva jooksul Tööinspektsiooni.

Teatiste vormid ja avalduste näidised leiad siit.

 

Avaldus rikkumise kohta

Tööinspektsioonile on võimalik esitada avaldust erinevate rikkumiste kohta. Avaldus Tööinspektsioonile (DOC) (NB! Mitte esitada töövaidluskomisjonile!).

Palume saata avaldus Tööinspektsioonile, kontaktandmed leiab siit.

 

Avaldus töövaidluskomisjonile

Töövaidlusavaldusi võtavad vastu töövaidluskomisjonid (avaldus saata e-posti teel digiallkirjastatult, kahes eksemplaris posti teel või tuua kohale vastuvõtuajal). Täpsema info avalduse koostamise kohta leiad siit.