Sa oled siin

Veateade

  • Warning: mt_rand(): max(-1) is smaller than min(0) in Database::parseConnectionInfo() (line 1612 of /var/virtual/ti.ee/includes/database/database.inc).
  • Notice: Undefined offset: 0 in Database::parseConnectionInfo() (line 1612 of /var/virtual/ti.ee/includes/database/database.inc).

Tunne oma õigusi – juhendamine ja väljaõpe 2016

2016. aastal korraldab Tööinspektsioon sotsiaalkampaania „Tunne oma õigusi – juhendamine ja väljaõpe“.

Kampaania eesmärk on motiveerida töötajaid ja tööandjaid pöörama senisest rohkem tähelepanu tööohutuse ja töötervishoiu parendamisele ning astuma ettevõtetes reaalseid samme turvalisema ja produktiivsema töökeskkonna suunas. 

Kampaaniat finantseerib Euroopa Sotsiaalfond Toetuse andmise tingimused "Töövõimet hoidva ja säästva töökeskkonna arendamine 2014–2020“

Täpsema info kampaania kohta leiab Tööelu portaalist.

Tunne oma õigusi – lepingueelsed läbirääkimised 2016

2016. aastal korraldab Tööinspektsioon sotsiaalkampaania „Tunne oma õigusi – lepingueelsed läbirääkimised“.

Kampaania eesmärgiks on ühiskonna teadlikkuse suurendamine lepingueelsete läbirääkimiste vajalikkusest.

Kampaaniat finantseerib Euroopa Sotsiaalfond Toetuse andmise tingimused "Töövõimet hoidva ja säästva töökeskkonna arendamine 2014–2020“

Täpsema info kampaania kohta leiab Tööelu portaalist .

Kampaania „Tervislikud töökohad sõltumata east“ 2016-2017

2016.–2017. aastatel korraldab Euroopa Tööohutuse ja Töötervishoiu Agentuur (EU-OSHA) üle Euroopa kampaania „Tervislikud töökohad sõltumata east”. EU-OSHA kampaanias keskendutakse jätkusuutlikule töötamisele ja täisväärtusliku eluperioodi pikendamisele, rõhutatakse riskide ennetamise tähtsust kogu karjääri vältel ning selle eeliseid töötajatele, ettevõtetele ja ühiskonnale tervikuna. Kampaania eesmärgiks on edendada säästvat töötamist ja tervena vananemist alates tööelu algusest. Sellega kaitstakse töötajate tervist enne ja pärast pensioniiga ning ühtlasi ka organisatsioonide tootlikkust.

EU-OSHA kampaania Eestis avati pressikonverentsiga 28. aprillil, kui tähistatakse ülemaailmset tööohutuse ja töötervishoiupäeva.

Täpsema info kampaania ja Eestis toimuvate ürituste kohta leiab Tööelu portaalist.