Veateade

  • Warning: mt_rand(): max(-1) is smaller than min(0) in Database::parseConnectionInfo() (line 1612 of /var/virtual/ti.ee/includes/database/database.inc).
  • Notice: Undefined offset: 0 in Database::parseConnectionInfo() (line 1612 of /var/virtual/ti.ee/includes/database/database.inc).

Alustavale ettevõtjale

Hea alustav ettevõtja!


Õnnitleme uue ettevõtte rajamise puhul! Alustava ettevõtjana tasub kindlasti mõelda töötervishoiu ja tööohutuse korraldusele ning töötajatele. Motiveeritud ja pühendunud töötajad avaldavad konkurentsivõimele positiivset mõju, edukas töötervishoiu ja tööohutuse korraldus tagab aga lisaks tootlikkuse tõusule ka kulude ja riskide vähenemise, konkurentsieelise tarnijate ja partnerite seas ning parema maine investorite, klientide, potentsiaalsete töötajate ja kogukonna silmis.


Ülal asetseva menüüriba vastava teema alt leiate Tööinspektsiooni nõuandeid, kuidas korraldada töökeskkonda puudutavaid küsimusi oma ettevõttes ning mida tuleb silmas pidada näiteks töölepingute sõlmimisel või puhkuste planeerimisel.  


Tööinspektsiooni peamiseks eesmärgiks on ennekõike aidata tööandjal mõista töökeskkonna juhtimise vajalikkust ning suunata tema tegevus ohutute ja tervislike töötingimuste loomisele ning korrektsete töösuhete kujundamisele. Seejuures oleme aktiivsed töösuhete ja töökeskkonna teabe pakkujad. Meie inspektorid on asjatundlikud ning nõustavad töökeskkonna parendamisel ja abistavad töösuhetega seotud küsimuste puhul.

Edu soovides
Maret Maripuu meeskonnaga