Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.

Sa oled siin

Dokumendiregistri kasutusjuhend

Dokumendiregistri kaudu tagatakse juurdepääs registreeritud dokumentidele, millele ei ole kehtestatud juurdepääsupiirangut.

Tööinspektsiooni teenistujate puhkusekäskkirjad asuvad riigiteenistujate iseteenindusportaali avalikus dokumendiregistris.

Dokumendiregistris saab dokumente otsida dokumendiliigi järgi. Dokumendiliigile klõpsates avatakse dokumentide otsing.

Otsimiseks tuleb täita vajalikud parameetrid, näiteks tuleb väljal "Registreerimise kuupäev" valida alguskuupäevaks soovitud kuupäev ning vajutada nupule "Otsi" (lõppkuupäeva võib tühjaks jätta, siis otsitakse kuni tänase päevani). Vajadusel võib otsingu tingimusi sisestada rohkem. Dokumendi pealkirjal klõpsates näidatakse dokumendi põhiandmeid ning dokumente, kui neile ei ole seatud juurdepääsupiirangut.

 

Töövaidlusotsustega tutvumiseks palume esitada taotlus, milles oleks märgitud otsuste tegemise periood ja teema (nt dokumendiregistris nimetatud nõudetüüp). Dokumendiregistris on hetkel kättesaadavad jõustunud otsused 2014-2019, mille puhul on taotluse alusel tehtud jõustumismärge.

 

Kui soovite tutvuda dokumentidega, millele on seatud juurdepääsupiirang, palun esitage meile teabenõue. Teabenõudele vastame 5 tööpäeva jooksul.

 

Kui soovite saada arvamust, selgitust või analüüsi ning materjali tuleb alles luua või selgitust koostada, siis käsitletakse sissetulevat kirja selgitustaotlusena. Selgitustaotlusele vastamise tähtaeg on 30 kalendripäeva.

Küsimuste korral palun pöörduge meie poole e-posti aadressil ti@ti.ee.