Tööinspektsioon

Kontorite asukohad ja vastuvõtuajad:
Tööinspektsiooni kontorite ja töövaidluskomisjonide asukohad ning vastuvõtuajad leiate siit.

Nõustamistelefon:
(+372) 640 6000
tööpäeviti 9.00-16.30

E-post:
ti@ti.ee

Juristi e-post:
jurist@ti.ee

Töövaidluskomisjonile avalduse esitamine:
avaldused.tvk@ti.ee

Vihjed rikkumiste kohta:
vihje@ti.ee

Aadress:
Mäealuse 2/3, 12618 TALLINN
Registrikood 70001969

Kaart: Terviseamet, Paldiski mnt 81 Tallinn
Klõpsake pildil, et minna kaardile

Sa oled siin

Veateade

  • Warning: mt_rand(): max(-1) is smaller than min(0) in Database::parseConnectionInfo() (line 1585 of /var/virtual/ti.ee/includes/database/database.inc).
  • Notice: Undefined offset: 0 in Database::parseConnectionInfo() (line 1585 of /var/virtual/ti.ee/includes/database/database.inc).

Tööinspektsioon

Nimi Ametikoht Telefon E-post
Maret Maripuu peadirektor 6269401 5036278 maret.maripuu@ti.ee
Meeli Miidla-Vanatalu peadirektori asetäitja 6269421 53024017 meeli.miidla-vanatalu@ti.ee
Aleksei Kester peajurist lepingute ja hangete alal 56977931 aleksei.kester@ti.ee
Evelin Uustal personalispetsialist 56230228 evelin.uustal@ti.ee
Janek Saarepuu jurist-nõunik 59198107 janek.saarepuu@ti.ee
Krista Vaikmets nõunik analüüsi alal 53078663 krista.vaikmets@ti.ee
Liis Naaber-Kalm Norra projektijuht 53093920 liis.naaber@ti.ee
Rauno Piirsalu Tööelu infosüsteemi projektijuht 56230269 rauno.piirsalu@ti.ee

Üldosakond

Nimi Ametikoht Telefon E-post
Anni Vilde juhataja 56230342 anni.vilde@ti.ee
Aili Zaitsev sekretär-referent 56103797 aili.zaitsev@ti.ee
Eve Lääne arhiivispetsialist 6269407 56991851 eve.laane@ti.ee
Kaire Vingel töövaidluskomisjoni sekretär-referent 56995831 kaire.vingel@ti.ee
Karin Heile töövaidluskomisjoni sekretär-referent 56230027 karin.heile@ti.ee
Kerty Keir Sirman töövaidluskomisjoni sekretär-referent 56230236 kerty.keir.sirman@ti.ee
Kristi Kullamaa sekretär-referent 56157262 kristi.kullamaa@ti.ee
Kristiina Subi ITI peaspetsialist 56230016 kristiina.subi@ti.ee
Liisa Säde töövaidluskomisjoni sekretär-referent 56989607 liisa.sade@ti.ee
Maarja Aso töövaidluskomisjoni sekretär-referent 56887624 maarja.aso@ti.ee
Mare Koitjärv töövaidluskomisjoni sekretär-referent 56995762 mare.koitjarv@ti.ee
Mirjam Mühlmann töövaidluskomisjoni sekretär-referent 56989578 mirjam.muhlmann@ti.ee
Silja Mihkra töövaidluskomisjoni sekretär-referent 56989756 silja.mihkra@ti.ee
Tiina Laaniste sekretär-referent 58188588 tiina.laaniste@ti.ee
Ülle Simulman töövaidluskomisjoni sekretär-referent 56994529 ulle.simulman@ti.ee

Ennetusosakond

Nimi Ametikoht Telefon E-post
Kaire Saarep juhataja 56230723 kaire.saarep@ti.ee
Alissa Jarova nõustamisjurist 5835 8811 alissa.jarova@ti.ee
Anna Gljantseva nõustamisjurist 5622 2053 anna.gljantseva@ti.ee
Anneli Lepik nõustamisjurist 53088303 anneli.lepik@ti.ee
Ene Olle nõustamisjurist 56980446 ene.olle@ti.ee
Greete Kaar nõustamisjurist 56230324 greete.kaar@ti.ee
Helena Ilves nõustamisjurist 56230257 helena.ilves@ti.ee
Heli Ojavee nõustamisjurist 56230343 heli.ojavee@ti.ee
Jaana Vaus Madureira Silva nõustamisjurist 5344 0322 jaana.vaus@ti.ee
Kalev Laul nõustamisjurist 56987817 kalev.laul@ti.ee
Leonid Siniavski nõustamisjurist 56230328 leonid.siniavski@ti.ee
Margit Mander nõustamisjurist 56945908 margit.mander@ti.ee
Piret Kaljula töökeskkonna konsultant 5295020 piret.kaljula@ti.ee
Rein Reisberg töökeskkonna konsultant 5048935 rein.reisberg@ti.ee
Sandra Kuus nõustamisjurist 56230204 sandra.kuus@ti.ee
Ülle Kool nõustamisjurist 55575330 ulle.kool@ti.ee

Järelevalve osakond

Nimi Ametikoht Telefon E-post
Silja Soon juhataja 56230259 silja.soon@ti.ee
Kristel Kängsepp peajurist 5119793 kristel.kangsepp@ti.ee
Liliana Jüriso kvaliteedi peaspetsialist 59195735 liliana.juriso@ti.ee
Marika Liiv peajurist 56230587 marika.liiv@ti.ee
Rein Nelis vanemtööinspektor 5045936 rein.nelis@ti.ee
Veigo Tumaševski vanemtööinspektor 5109058 veigo.tumasevski@ti.ee

Tööõnnetused ja kutsehaigused

Nimi Ametikoht Telefon E-post
Ene-Urve Peris tööinspektor-uurija 56230164 ene-urve.peris@ti.ee
Ants Jauram tööinspektor-uurija 56989935 ants.jauram@ti.ee
Arina Shepelev töötervishoiu tööinspektor 56151699 arina.shepelev@ti.ee
Ave Pille tööinspektor-uurija 56230162 ave.pille@ti.ee
Janika Rõõmus vanemtööinspektor 53097433 janika.roomus@ti.ee
Küllike Kuusik tööinspektor-uurija 56230120 kullike.kuusik@ti.ee
Liis Varblane tööinspektor-uurija 5527898 liis.varblane@ti.ee
Tiit Tabor tööinspektor-uurija 56157263 tiit.tabor@ti.ee

Töösuhted ja majandustegevus

Nimi Ametikoht Telefon E-post
Liis Naaber-Kalm juhtiv tööinspektor peajurist 53093920 liis.naaber@ti.ee
Amelia Mauer tööinspektor-jurist 5699 4363 amelia.mauer@ti.ee
Anne Pärnat tööinspektor-jurist 56230232 anne.parnat@ti.ee
Chelly Siniväli jurist 56230233 chelly.sinivali@ti.ee
Egon Raim tööinspektor-jurist 5549627 egon.raim@ti.ee
Larissa Tihhonova jurist 56230327 larissa.tihhonova@ti.ee
Marlee Kruusimäe tööinspektor-jurist 5030847 marlee.kruusimae@ti.ee
Urve Stroom tööinspektor-jurist 56230981 urve.stroom@ti.ee

Transpordisektor ja sõidukijuhid

Nimi Ametikoht Telefon E-post
Jüri Milov juhtiv tööinspektor (sõidukijuhtide tööaeg) 53967642 juri.milov@ti.ee
Ain Mölder sõidukijuhtide tööinspektor 58235399 ain.molder@ti.ee
Rein Keskküla sõidukijuhtide tööinspektor 51981112 rein.keskkula@ti.ee

Üldjärelevalve

Nimi Ametikoht Telefon E-post
Mariko Vahula juhtiv tööinspektor 58559030 mariko.vahula@ti.ee
Angelica Maasikas tööinspektor 57502149 angelica.maasikas@ti.ee
Ave Post tööinspektor 56980382 ave.post@ti.ee
Heiki Leisner tööinspektor 56157266 heiki.leisner@ti.ee
Heikki Taidre tööinspektor 56230521 heikki.taidre@ti.ee
Kaja Niinlaup töötervishoiu tööinspektor 56157265 kaja.niinlaup@ti.ee
Kerttu Sepp töötervishoiu tööinspektor 56230722 kerttu.sepp@ti.ee
Malle Vassiljev tööinspektor 56230793 malle.vassiljev@ti.ee
Merilin Tasane tööinspektor 56230354 merilin.tasane@ti.ee
Pille Atna vanemtööinspektor 53340072 pille.atna@ti.ee

Ehitus- ja taristusektor

Nimi Ametikoht Telefon E-post
Valentina Soone juhtiv tööinspektor 56230470 valentina.soone@ti.ee
Alari Nahkur tööinspektor 56230937 alari.nahkur@ti.ee
Andres Hendrikson tööinspektor 56157260 andres.hendrikson@ti.ee
Harri Alaru vanemtööinspektor 55633176 harri.alaru@ti.ee
Imre Tambets tööinspektor 56230344 imre.tambets@ti.ee
Margo Lindermann tööinspektor 5109913 margo.lindermann@ti.ee
Marina Novožilova tööinspektor 59104956 marina.novozilova@ti.ee

Teabe ja välissuhete osakond

Nimi Ametikoht Telefon E-post
Kristel Plangi juhataja 56230234 kristel.plangi@ti.ee
Kaja Tamm teabe peaspetsialist 5699 2324 kaja.tamm@ti.ee
Kristel Abel meedianõunik 5287238 kristel.abel@ti.ee
Riho Välk tööelu portaali toimetaja 56940411 riho.valk@ti.ee

Töövaidluskomisjonid

Nimi Ametikoht Telefon E-post
Aira Praakle töövaidluskomisjoni juhataja 56230356 aira.praakle@ti.ee
Agne Kalson töövaidluskomisjoni juhataja 56230237 agne.kalson@ti.ee
Helen Tonkson töövaidluskomisjoni juhataja 56994382 helen.tonkson@ti.ee
Kaili Rätsepp töövaidluskomisjoni juhataja 56230241 kaili.ratsepp@ti.ee
Katrin Nirk töövaidluskomisjoni juhataja 56995241 katrin.nirk@ti.ee
Liis Valdmets töövaidluskomisjoni juhataja 56230858 liis.valdmets@ti.ee
Terje Pürg töövaidluskomisjoni juhataja 56157268 terje.purg@ti.ee

Finantsosakond

Nimi Ametikoht Telefon E-post
Hille Martisen juhataja/finantsjuht 56230235 hille.martisen@ti.ee
Eha Härm peaspetsialist finantside alal 6269425 eha.harm@ti.ee
Heli Teder peaspetsialist halduse alal 5348 9333 heli.teder@ti.ee