Menu

Fotovõistlus

Sel aastal tähistab Eesti 100. sünnipäeva. Aasta lõpus, detsembris täitub 100 aastat Tööinspektsioonil. Loeme oma sünnipäevaks 14. detsembrit, mil määrati ametisse esimesed töökaitsekomissarid.

Juubelite tähistamiseks kuulutab Tööinspektsioon välja fotovõistluse.

Töö tegemine moodustab suure osa täiskasvanute argipäevast. Aegade jooksul on töötamine väga muutunud – põllult ja suurtest vabrikutest on inimesed üha enam kolinud kontoritesse arvutite taha. Ja arvutid on samas kolinud põllule ning tootmisettevõtetesse. Kuidas on saja aasta jooksul töötamine muutunud?

Kuulutame välja fotovõistluse, kuhu on oodatud fotod, mis tehtud ajavahemikus 1918-2018 ja kus kujutatakse inimesi töötamas, hobuvankreid, parvetajaid, ehitusobjekte, ettevõtteid, artelle, tootmiskombinaate, kaevandusi – kus ja kuidas iganes Eestis selle aja jooksul tööd on tehtud. Parimatest fotodest koostame näituse ning valik fotodest jõuavad ka Tööinspektsiooni järgmise aasta kalendrit kaunistama.

Fotod võib saata aadressile infokiri|ät|ti.ee Fotosid võib saata 1. septembrini.

  • Pildi juurde palume lisada informatsiooni pildil kujutatu kohta - millal ja kus foto on tehtud, kes on pildil, millist tegevust on kajastatud jne. 
  • Kui võimalik, saatke fotod mahult suures formaadis. Samas on oodatud ka nn väiksema mahuga fotod – saame neid elektroonsel näitusel kasutada.
  • Soovi korral võib fotosid saata ka postiga märgusõnaga „Fotovõistlus Eesti 100“,  Tööinspektsioon, Mäealuse 2/2, B hoone, 12618 Tallinn. Fotod skännime ning tagastame!